Dit is het laatste deel van het vierluik over de geografische punten van de gemeente De Bilt, deze keer het het meest zuidelijke punt.    adidas yeezys new nike air max custom basketball jerseys super bowl champions adidas shoes sale best sex toys nike air max sale outlet nike air max 270 mens sale nike air max for sale best jordan 1 colorways nike air max women rose sex toy nike air max new realistic ass sex toy adidas yeezy shoes for women  

Nee, bovenstaande foto is natuurlijk niet het meest zuidelijke punt van de gemeente. Het meest zuidelijkste punt van de gemeente De Bilt is aangegeven op onderstaande kaart. Het is alleen te bereiken als je via Zeist gaat en ligt tussen die plaats en het Utrecht Science Park in.

De Zeister Grift stroomt er niet ver vandaan, die even later overgaat in De Biltsche Grift, een prachtige oude waterweg in onze gemeente.

En hier is dan het zuidelijkste punt van onze gemeente:  deze hoek van de polder, waarbij het water de grens vormt met de gemeente Zeist.

De grens wordt hier gevormd door de Bischopswetering, waar hier een kleine stuw ligt.